18.4.-Rodilá pražačka se smyslem pro orientaci. KDE???

19. april 2009 at 18:02 | Hell girl |  Faith's Diary
Sobtoa 18. JUI! Velice zajmavý den. Sraz s kamarády z lázní.
Byl to dlouhý den. Fakt sem si to žila. Těším se až si to zopakujem. Alespoň už víme kudy na Smíchov (^_^)

Ráno-Veklé těšení se. Odmítání vstávat. Následné vykopání z postele. Mrzutost. Obléknutí se. Převléknutí se. Převléknutí se. Konečná spokojenost. Véélký hren kávy. Hmmm.
A už se jede. OU. Tak nic. Řidič zapoměl batoh. Tak teď už se konečně jede.
V osm čtyřice=přistání na Černém mostě. Hledání metra. Asi pět telefonátů s Radkem na téma: ,,Kde že si?"
Telefonát od mé sestry Niki Temari která již stihla Radka najít:,,Asi tě vidím. Skákej a mávej"
Tak tedy skákám a mávám a bavím cestující metra.Šťastné schledání s Niki a Radkem.Dlouhé obětí.A co teď??
Radek velí:,,Jedeme najít Sašu"
,,Oki a ten je kde?"
,,Jede do Prahy. Neví kde ho to vyhodí."
No bezva :-/ Tak tedy nasedáme do metra. Volá Saša. OUHA! V metru není signál. Po krátkých hovorech na každé zastávce zjišťujeme že je na smíchově.
Niki se raduje. JUI!,,Smíchov tam to znám" Začíná BOJ!
Pod vedením NIKI sedáme na metro A(které,jak pozděju zjišťujeme,na Smíchov nejede)
Zamračené pohledy směřují na Niki. No co? Chyba se vloudí. Dál následujeme její neomilné vedení.To nás vede na linku C. Jedeme tedy Céčkem, které překvapivě na Smíchov také nevede.Zuříme.Niki utíká. Marně.
Zjišťujeme že na Smíchov jede jak jinak než Béčko. Jedeme tedy linkou B. Niki nás vykope z vlaku na Andělu. S Radkem jsme přesvědčeni že Anděl není Smíchov. Niki si stojí za svím ,,Věřte mi Anděl je Smíchov. Já se tu vyznám" Tomu už ovšem věří málo kdo. Voláme Sašu.
,,Kde jste? Já sem veknu a čekám na vás" Jdeme ven. Saša nikde. Voláme mu. Ujišťuje nás že je venku. S Niki zahájíme sprint k druhému východu metra. Postižený Radek nám mizí z dohledu. Plán je následující: Najít,zneškodnit,umlčet. Niki se bojí že Saša bude rozzuřen že kvůli jejímu orientačnímu nadání musel stát dvě hodiny na mrazu. Vyběhneme na druhé straně. Saša opět nikde. ,,Skákej a mávej!" zavelí Niki. Saša provede. Nikde nic. Saša tedy trapčil naprosto zbytečně o stanici metra dál. Dofuní za námi Radek. Smůla. Už zase běžíme dolů. Radek si vzpomene že Saša možná zmiňoval Smíchovkské nádraží.
Horda nadávek a ran dopadá na Radkovu hlavu. Chceme mu zlámat ruce. OH NO!! V meru je ochranka. Jedeme na Smíchovksé nádraží. Saša nikde. Voláme mu.
,,Jel sem na Anděla" BUM!!!! EXPLOZE VZTEKU
Jede se na Anděla. ,,Vidím jeho zelenou košili" hlásí Radek z vlaku.Málem rozmlátíme dveře od vlaku. Vyběhneme ven. Saša nikde. ,,Alexadnře"voláme. Za námi se ozve: ,,Na koho řvete?" Saša!!!! (zelenou košili vůbec neměl) Velké hromadné obímání.Paznáváme Sašovu chráněnku Kašku alias šéfovou.
Jde se na Flóru. Řašíme na co půjdeme. Hoši chtějí jít na Monstra vs. vetřelci. Děvčata odmítají. Hoši si tak jako tak kupují lísty.Niki zuří. Škrtí Radka. Ne, kecám :D
Jdeme vše v klidu prodiskutovat do kavárny. 1. porušení diety. Coca cola ZERO. Saša nás přemlouvá. Niki nechce pač je jí to na prd. Saša ji uji3ťuje že tady nejsou barevné brýle. Já nechci pač mě z toho bolí hlava. ,,Když tě bude bolet hlava tak prostě zavřeš oči." říká Sača. Nakonec jdeme do IMAX.2. porušení diety. S Niki si kupujem velky popcor.
Film je super. INLOVE. Přicházíííí Sjůůůůznnnnnnnn!!!!
V půlce začíná bolest hlavy. Naštěstí rychle odezní. Volá Lucka. ,,Kde jste?"
,,Na Flóře." Lucka jede na Flóru. 3.porušení diety. Radek nám dává svůj popcorn. JUI!!
Film končí. Lucka nikde. Saša hlásí rozchod a spolu s Radkem jde pryč. Kačka jde po krámech. Niki zuří.4.porušení diety. Z deprese jdeme na zmrzlinu do McDonalda.
Přichází Lucka, PrasoPřemi(Jana se srdíčkem na konci) a Bára. Velké oímíní. Přichází Saša. Další obímání. Kluci se zvedaj a jdou pryč. Niki zase zuží.
Co teď? Jdeme na Anděla Saša chce herní automaty. 4.Porušení diety. Další zmrzka v McDonaldu na Andělu. Lucka a její podřízení se od nás odlělují.
WARNING!!! Prlblém. Musím být ve čtyři na Černém mostě. Přemluvám Niki aby jela se mnou. Nakonec jede. Nikdo si nevšimne že jsme odešli. V metru už překvapivě nedochází ke komplikacím. Jedeme asi deset stanic na most. Můj odvoz zrovna přišel.
Volá Radek. Jede za náma na most. BEZVA§ Čekáme na Radka. Stále čekáme. Přijel další vlak. Radek v něm nebyl. Jdeme se vyfotit do přístroje na fotky. Vytvoříme nádhernou fotky(která je teď v rámečku na poličce). Přijíždí Radek. Další obímání.
Velké loučení. Dojemné :( Odjíždím. V autě usnu. Doma na mě řve mamka že sme přijeli pozdě. Pak se uklidní a dá mi dokonce skleničku vína.
večer-Sednu si k PC. Volá mi sestra. Radkovi ujel autobus. Další nejede. Teď jedou na hlavní nádraží na vlak. Směju se. Uklidňuju se.
Volá mi Radkůvtáta. Myslí si že jsem Nikola a chce po mě číslo na Pavlu. Vysvětluju mu že se mílí. Dávám číslo na Niki. (je to moc milej člověk)
Niki už je doma. Píšeme si na skype a smějeme se Radkovu neštěstí. EHM!! Totiž:soucítíme s ním a modlíme se za něj.
Ve 23:30 doráží Radek domů a pravděpodobně je zabit svím otcem. A já jdu spokojeně do pelíšku spinkat.
(^_^)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Miss Caprico - rodilá pražačka se smyslem pro orientaci Miss Caprico - rodilá pražačka se smyslem pro orientaci | Web | 19. april 2009 at 18:12 | React

přicházííííí sjůůůůůznnnnnn xD njn xD saša a jeho velení xD radek a autobus xD heh já nemůžu xD a zabit nebyl....asi ve čtvrt na jednu (v noci) mi psal....xD a jeho otec je fakt milej člověk xD

2 Nikol Nikol | Web | 15. may 2010 at 21:42 | React

Tak si to tady tak z nistalgie čtu. Stejně to byli super časy...prej "pravděpodobně je zabit svím otcem" musím se smát :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Asylum: