Karanténa

28. april 2009 at 20:31 | Hell girl |  Movies
Karanténa
Originální název: Quarantine
Rok výroby: 2008
Naprosto skvělej film. Doporučuju! Pustili jsme si to s kamarádkou a ještě hodinu potom jsme se klepali.

Děj je následující: Televizní reportérka Angela(Jennifer Carpenter) a její kameraman Scott natáčí reportáž o hasičské stanici. Všechno probíhá v klidu dokud neobdrží telefonát z malého činžovního domu na okraji města.Tam se setkají s policisty, kteří přijeli kvůli děsivým výkřikům z bytu ve třetím patře.
V bytě narazí na starou ženu v županu, jak osamocena postává ve tmě. Je celá od krve, dýchá rychle a sípavě. Zdá se, že je zraněná či nemocná. A když se k ní přiblíží policista, aby jí pomohl, náhle na něj zaútočí...zuby.
Ostatní přítomní ženu zneškodní a pokoušejí se zraněnému policistovi pomoci. Ale když se pokusí budovu opustit, zjistí, že byla prohlášena za karanténní oblast a uzavřena. Všechny východy jsou zapečetěné a hlídají je ozbrojenci. Telefony, internet, televize i mobily, všechno bylo vyřazeno z provozu, a nikdo jim nechce prozradit, proč jsou v domě uvězněni. Mezi obyvateli domu se rychle šíří panika. Ve snaze pochopit, co se vlastně děje, jsou nuceni si navzájem pomáhat.
Pak se shora ozve další výkřik. Do přízemí, kde jsou všichni shromážděni, spadne ze třetího patra člověk. A pak útoky začnou nanovo...
Když je karanténa konečně zrušena, je jediným důkazem o tom, co se v domě událo, videokazeta ze Scottovy kamery.
Trailer:

FOTO:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kate- Leo už svačil °_° Kate- Leo už svačil °_° | Web | 1. may 2009 at 9:36 | React

Tak tohle mi musíš půjčit.Prosím.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Asylum: