Jedno tělo, dvě duše Kapitola 5

31. may 2009 at 21:11 | Hell girl |  Jedno tělo, dvě duše
Takže tady je další díl povídky. Psala sem to na notebooku takže se omlouvá za chyby ale s tou klávesnicí na tom ro prostě nejde.


Kapitola: 5
By: Hell Girl

Holly
Otevřela oči. Stála v temné uličce. Neměla vůbec ponětí kde by mohla být.A potom si všimla těla ležícího u popelnice. Poplašeně vykřikla a o krok ustoupila. Muži vytékala z očí i nosu krev. Nejspíš zemřel teprv před chvíli. Ale na co? Co mu udělala? Holly se na to už nemohla dál dívat. Vyběhla uličkou a snažila se zorientovat. Když došla k jedné menší hospůdce konečně se jí to povedlo. Sem Ben vždycky chodil na posezení s přáteli a občas ji brával s sebou. Odtud už trefila domů snadno. Vešla do dveří a rozhlédla se po přecíni. Potom zamířila do obýváku. Ben seděl v křesle. Když ji viděl hned se zvednul, přišel k ní a pevně ji objal.
,,Holly, jsi to ty?" zeptal se.
,,Ano" šeptla jen a potom se zhroutila na zem a rozbrečela se.
,,Co se děje? Holly? Co udělala?"
Holly se zhluboka neděchla. ,,Ona...někoho zabila" dostala se zebe Holly.
,,Cože?" vykřikl Ben poplašeně? ,,Koho? Holly, kde se to stalo? Viděl to někdo?"
,,Já...já nevím. Neznala jsem ho. Bylo to v nějaké z těch temných uliček. Nevím kde přesně. Nesoustředila jsem se. Snažila jsem se být od tamtud co nejrychleji pryč."
Ben jí k sobě ještě pevněji přitisknul. ,,To bude dobré"
,,NE! Ne to nebude" vykřikla Holly. ,,Říkáš mi to vždycky. Prý to bude dobré. Ale tentokrát nebude. Chápeš? Ona zabila člověka."
Ben se nachvíli zamyšleně díval do stěny a potom se jeho pohled soustředil zpátky na Holly. ,,Měl bych ti něco říct'' začal.
Holly se na něj tázavě podívala.
,,Já vím kdo Clair je. Nebo si to alespoň myslím."
,,Kdo?"
,,Žádný z těch testů na zjištění schyzofrenie u tebe nic neprokázal protože jednoduše ani nemohl. Nejedná se o žádnou nemoc. Ve tvém těle skutečně žije další odoba. Clair...je tvoje sestra."
,,Co?" vykřikla Holly ,,Jak to myslíš sestra?!"
,,Ve skutečnosti si z dvojčat. Ty a Clair jse byli na povrch naproste stejné...až na ty oči. Ty její byly..."
,,Černé" dořekla Holly větu místo něj.
,,Ano" přikývl. ,,Ale uvnitř jse byli každá naprosto odlišná. Ona se vyžívala v bolesti. Ubližovala nejen sobě ale někdy i tobě. Párkrát tě z ničeho nic řízla nožem do ruki nebo bodla jehlou. A pak...v sedmi letech měla nehodu"
,,Nehodu? Jakou nehodu?"
,,To přesně nevím. Našli jsme ji ležet v obýváku. Lékař uvedl jako příčinu smrti zástavu srdece. Ale u tak malého dítěte se to nestává."
,,Jaktože si na ni vůbec nepamatuju?"
,,Byla si hodně malá ale hlavně si myslím že tvůj mozek vzpomínky na ni nějak podvědomě zablokoval. Nechtěla si si přidělávat starosti."
,,Ty...ty jsi to celou dobu věděl a nic si mi neřekl. Nechal si abych se takhle trápila. Celí můj život si mi lhal?"
,,Ne. Jen jsem nechtěl aby si se trápila"
,,Ty pitomče!" zařvala. ,,Takhle jsem se trápila mnohem víc." otočila se a rychle utíkala po schodech do svého pokoje.
,,Holly počkej" ozvalo se za ní ještě ze zdola ale to už za sebou zamkla dveře a sesula se na podlahu.Pokračování příště (^_^)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 MiM@ 25 MiM@ 25 | 31. may 2009 at 21:18 | React

OMG konečně Další Kapitola...já už myslel...jsem zase štastnej...tyhle příběhy miluju!! A tenhle byl fakt něco...Jí to celou dobu tajil..ehm..ale jak se dostala do Holy když vlastně umřela..Duch nebo co?? No to se snad dozvíím...už takhle potřebuju zhltnout další kapitolu...RYchhllééé prosííím :/ :) :D

2 Nikol - tvá milovaná sestra :-* Nikol - tvá milovaná sestra :-* | Web | 31. may 2009 at 21:49 | React

supeeeer!!! konečně jsem se dočkala :) začína se to pěkně zamotávat :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Asylum: