Forbidden fruit...

1. september 2009 at 3:29 | Hell girl |  Stories

Huh..no občas trpívám velmi děpresivními náladamy xDD A tak jsem napsala něco takového... xD Je to velmi stupidní a krátké ale prostě sem se potřebovala nějak vybít...


Víte jaký je to pocit mít křídla? Řekla bych že většina z vás asi ne. Je to nádherné! Dává vám to neuvěřitelný pocit svobody. Můžete zaletět kam se vám jen zachce a kdykoliv se vám zachce. Ale...je to jen iluze. Přetvářka. Křídla sou nádherná jen do doby než vám je seberou. Není to ale tak jednoduché. Žádne: Stvořitel lusken prsty a křídla sou pryč. Ne. Zlámou vám je, uřežou a vyrvou. Aby po nich nezůstala ani stopa. Jen bolest ve vašem srdci. Potom už jste zatracen. Vyhnán z Edenu. Možná vám to přijde milosrdné ale věřte že smrt je v tomto případě stokrát lepší. Za branami Edenu je jen nekonečná poušť. Musíte se po ní plahočit. Trpět hladem a umírat žízní. Ale...nemůžete zemřít. A tak vám máte jedinou možnost jak se zachránit. Odevzdat se tomu, proti kterému jste celou dobu bojovali... ďáblu a stát se jedním z padlích. Jen málo zavrhnutých andělů to udělá. I přes to že ON je zavrhl dál jsou mu oddání a žijí v naději že jednoho dne je vezme na milost. Ti kteří však prohlédli tu iluzi jeho falešného světa žijícího ve lži to udělají. Zachrání se. ON na vás totiž zapoměl hned co jste odešli ze zahrady. Už nejste jeho dětmy jste jen smetí. A já..patřila k těm co znali pravdu. Proto sem satanovi dala svojí duši a on mi na oplátku dal skutečný život bez lží a přetvářky. To co teď čtete je varování. Varování před Bohem. On vaše prosby nevyslyší...maximálně se vám vysměje.
Teď se možná budete ptát čím jsem si vlastě zasloužila vyhnání z ráje...odpověď je prostá: Milovala sem. Člověka ale to ON nebyl schopen pochopit. V jeho očích se ze mě stala zrádkyně. Podvedla jsem svého otce. ON totiž nezná slitovanání. Trest je pro každého stejný...bez vyjímky...zavrhnutí.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Nikol <3 Nikol <3 | Web | 2. september 2009 at 17:58 | React

Pokud jsou i ostatní tvé ,výplody' co máš v PC stejně krásný jako tenhle, tak zveřejňuj dál :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Asylum: